W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Alkohol, a w szczególności PIWO jako narzędzie do sterylizacji i zagłady rasy ludzkiej.

2014-05-27 14:12:14, komentarzy: 2

Informacje jakie znajdziecie państwo są krótkie i zwięzłe.

Są one znane wśród ELIT i LEKARZY jednak z powodów wielu ukrywane.

Oto co robi alkohol z człowiekiem jego organizmem i społeczeństwem.

 

1 – alkohol skleja nasze erytrocyty ( czerwone krwinki ) , które prowadzą do uśmiercania

Naczyń krwionośnych, przez ich zapychanie. (tętniaki, udary, zawały, wylewy)

 

2 – alkohol zatyka wlot do komórek mózgowych nerwowych, przez co umierają, każdorazowo kiedy pijemy alkohol.

 

3 – obumarłe komórki mózgowe są wydalane wraz z moczem następnego dnia. Dlatego na kaca boli nas głowa, jest to efekt zwiększenia ciśnienia w naszej głowie, przez płyny dostające się do mózgu, których zadaniem jest wypłukanie zabitych dzień wcześniej komórek nerwowych. Dlatego na kaca, nazajutrz po przepici należy pamiętać, że oddając mocz sikamy własnym mózgiem.

 

4 - alkohol zmienia nasze hormony w zależności od płci. U mężczyzny testosteron zmieniany jest w progesteron (żeński hormon) u kobiet progesteron jest zmieniany w męski hormon testosteron. Tak się dzieje każdorazowo po wypiciu nawet najmniejszej dawki alkoholu. To powoduje, że mężczyźni niewieścieją a kobiety nabierają cech męskich.

 

5 – Najgorszym wrogiem jest PIWO dla mężczyzn dlatego, że nie tylko zmienia się nam testosteron w progesteron przez sam alkohol ale w wyniku obróbki cieplnej CHMIELU powstaje w piwie substancja bardzo podobna do żeńskiego hormonu estrogenu. Co za tym idzie w piwie mamy estrogen, który spożywany przez mężczyzn czyni z nich OBOJNAKI nie zainteresowane seksem, oraz pozbawione cech typowo męskich, jak odwaga, męstwo.

 

6 – Przez alkoholowe zmiany w naszym organizmie wymienione w punktach 1-5 człowiek traci sumienie i poczucie wstydu, oraz mężczyźni zdolności prokreacji, a kobiety robią się agresywne. To sprawia, że całe społeczeństwa zachodnie, zmierzają do destrukcji gatunkowej spowodowanej pomieszaniem obyczajów i niezdolnością do dalszego rozmnażania.

 

Powyżej wymieniłem tylko te fakty o alkoholu, które nie są znane pospolicie. Gdy do tych powyższych morderczych działań alkoholu (ukrywanych) damy te powszechnie znane skutki zażywania alkoholu jawi się nam jego całkowity obraz. Co czyni z alkoholu najbardziej niebezpieczną substancję na planecie ziemia, która zagraża naszej cywilizacji i każdemu z osobna.


 

 

Więcej informacji o alkoholu i papierosach można zobaczyć w poniższym filmie.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • batman 20:10, 14 stycznia 2018

  "że nie tylko zmienia się nam testosteron w progesteron "

  Poproszę o dowód że taka konwersja zachodzi u mężczyzn.

  Odpowiedz
 • Gość 15:29, 10 października 2019

  Prędzej w testosteron w estradiol na skutek konwersji tegoż hormonu, co niestety jest faktem i łatwo to zaobserwować u mężczyzn ze skłonnością do nabierania tkanki tłuszczowej w okolicach piersi.

  Odpowiedz

Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 
 Piotr Borkowski - Londyn tel. +447555565341 - pbsoft1976@gmail.com
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych