W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Aum Namah Shivaya | Śpiewanie 108 razy | Shiva Mantra | bhakti Songs

2016-06-25 06:59:24, komentarzy: 0

Śiwa posiada 1008 emanacji Boga,  jest uosobieniem siły, kontroli umysłu, spokoju, wiedzy i wielu innych atrybutów, które my jako ludzie dąrzymy do posiadania tych atrybutów. Mantrę "Om Namaha Śiwaja 'może być tym pozytywnym krokiem w tym kierunku, ponieważ ta mantra jest uspokajająca i wzbogacająca dla umysłu, duszy, a nawet ciała, a to tylko wiwszchołek góry lodowej mocy pana Śiwy


Mantra ta jest bardzo przydatna w zmniejszania szkodliwych skutków negatywnych wszelkich negatywności.

Ta mantra będzie hartować agresję, może zwiększać swoją determinację i pomaga przeżyć stres ze swojego obciążonego umysłu.

 

 


 

Wystarczy poświecić 17 minut dziennie by zyskać siłe Śiwy.

Czy znajdziesz chwilke by zostać obdażonym tym błogosławieństwem ?


Najlepiej wyraża to duchowy mistrz SRI CHINMOY mówiąc o tym opisywanym zjawisku, ale w szerszym aspekcie :


Rozmyślania i przygnębienie to najgorsi wrogowie, którzy zabijają całą boską inspiracje życia. Gdy nie rozmyślasz, nie powstaje przygnębienie. Twe życie powinno stać się pięknem róży, pieśnią poranka, tańcem zmierzchu.

Nie powinniśmy się niepokoić. Powinniśmy mieć prosta wiarę w Boga, naszego Wewnętrznego Przewodnika. Musimy poczuć nie tylko, że Bóg wie, co dla nas najlepsze, ale że zrobi On to, co dla nas najlepsze. Niepokoimy się, bo nie wiemy, co zdarzy się nam jutro, a nawet za chwilę. Lecz gdy poczujemy, że istnieje Ktoś, kto myśli o nas nieskończenie bardziej niż my sami, i gdy świadomie ofiarujemy Mu odpowiedzialność za nas, mówiąc: "ty bądź odpowiedzialny, Odwieczny Ojcze, Odwieczna Matko, bądźcie odpowiedzialni za to, co robię, mówię i czym się staję". Wtedy nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość stanie się Jego problemem. Jak długo próbujemy być odpowiedzialni za swoje życie, będziemy w opłakanym stanie. Nie będziemy umieli właściwie wykorzystać nawet dwóch minut z dwudziestu czterech godzin na dobę, które mamy do dyspozycji.


 

Dobrze jest wiedzieć, że Bóg mnie kocha.
Lepiej jest wiedzieć, że Bóg mnie potrzebuje.
Najlepiej jest wiedzieć, że Bóg zrobi dla mnie
Bezwarunkowo wszystko.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków


Piotr Borkowski - Londyn  tel. 00447727201585 -  mars1976@wp.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych