W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Czy Jezus był spadkobiercą wiedzy WEDYJSKIEJ i jej głosicielem jako AVATAR ?

2016-09-21 18:31:38, komentarzy: 0

Drodzy "parafianie" :-) dziś odwiedziłem po raz kolejny w Watford na północ od Londynu wioskę Hare Kriszna. Lubię tam jeździć z wieku powodów, ale nie o tym chciałem napisać w tym poście.

Wielokrotnie opowiadałem się i tłumaczyłem , że Jezus nie wymyślił nic nowego tylko jako spadkobierca wiedzy WEDYJSKIEJ i oczywiście AVATAR (po żydowsku syn Boży) nauczał wiedzy jakiej WEDYJSKIEJ.
Czyli Jezus jest spadkobiercą tej przeogromnej wiedzy , której nie udało się zakłamać i zniszczyć. Z powodów że żył w innych czasach i nauczał innych kulturowo ludzi posługiwał się innym językiem czyli prostymi przypowieściami. By każdy zrozumiał. Jednak zachował wiele elementów starszych od siebie AVATARÓW czyli istot żyjących przed nim nawet i tysiące lat.

Same Wedy wskazywały, że narodzi się ktoś taki Jezus i będzie nauczał Wedyjskich mądrości jakie Bóg przekazał ludziom na przestrzeni pradawnych czasów. Oczywiście dla wielu to bluźnierstwo i zwodzenie, ale nie ma co się zapierać i wierzyć w kościelne dogmaty czy jedynie "boską" księgę biblie. Kultura Wedyjska przechowała w sanskrycie setki takich ksiąg jak biblia i nie spreparowanych na przestrzeni wieków przez żądnych władzy i pieniędzy klechów. Dlatego podaje jasny dowód, na związki Jezusa z Wedyjskimi naukami i tradycjami.

Pamiętacie jak Jezus na znak pokory obmywał nogi swoim uczniom ? Pamięta to każdy, nawet mi jako ministrantowi mój proboszczyna obmywał nogi. Jest to święto katolickie raz w roku. Tylko szkopuł jest w tym że przed Jezusem żył Kriszna i to było 5000 lat temu i on to właśnie również robił. A skoro Jezus żył po Krysznie 3000 lat to nie mógł to wychodzi , że Kriszna był inspiracją dla Jezusa .
Przedstawiam dziś zrobiony obraz w świątynnej salce do nauczanie WED młodzieży , na którym widzimy jak Kriszna obmywa swojemu uczniowi nogi. Wedy i Jezus to ta sama rodzina nauk.

Oczywiście nie mylić Jezusa i jego przypowieści z ewangeliami, które spisali ludzie, którzy żyli po Jezusie od 30 do 50 lat. Nigdy nie widzieli go na oczy. Jezus pochodzi z kultury WEDYJSKIEJ (nie mylić hinduskiej ) i jeśli ktoś nie zna Wed i sam nie chce się przekonać o zbieżności nauk to niech mu choćby da do myślenia ten obrazek.


Kriszna myjacy nogi uczniowi

Jezus myjacy nogi uczniowi

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków


Piotr Borkowski - Londyn  tel. 00447727201585 -  mars1976@wp.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych