W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Czym w ogóle jest MANTRA i czy warto ją stosować ? ( dziś podejście modernistyczne )

2017-02-15 14:48:48, komentarzy: 1

Dzisiaj wstawie dla przykładu dwie mantry które są bardzo potężne i stworzone pod "nowoczesnego" czytaj upadłego człowieka. 


Dlatego jest trochę zmodyfikowana linia melodyjna by ucho "nowoczesnego" odbiorcy było zainteresowane dopuszczeniem jej do słuchania.

Natomiast słowa, są najbardziej tu istotne i oczywiście zostają one w pierwotnej formie, mającej za zadanie co ?

No właśnie co ?


Zacytuje tu pewnego pana który jasno opisuje do czego służą mantry i jak nam pomagają, a że przy okazji jest on nauczycielem duchowym i lekarzem 

jego podejście i osąd jest zarówno modernistyczny jak i antyczny.

 

Tak oto opisuje ów dr. czym jest MANTRA :

 

 

DHYAANGURU DR. NIPUN Lekarz, pisze o : motywują , służą za przewodnika duchowego, które pomogły tysiącom ludzi na  przestrzeni lat. Sam wykłada i naucza  samorozwój, medytacji i mantry.

Lecznicze przez mantry Dhyaanguru mówi że mantry nie tylko zapewniają korzyści duchowe, ale również manifestują swą moc w leczeniu psycho-fizjologicznych chorób i dolegliwości.


Działają one na poziomie podstawowej systemu, DNA ludzkiego. Drgania i częstotliwości tych potężnych mantr wykazały ogromne właściwości lecznicze. Tysiące ludzi mają korzysta od tysięcy lat z dobrodziejstw mantra Jogi.


Ty też możesz :-)
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • piotr 15:02, 15 lutego 2017

  Słuchanie MANTR i bajanów czyli coś podobnego do mantry tylko nieco dłuższe zdania są w nich zawarte i przypominają śpiewane modlitwy to najłatwiejszy sposób by w czasach KALY YUGI czyli ciemności i ignorancji okiełznać swój "małpi" umysł.
  Medytacja, która kiedyś do tego służyła niestety jest dostępna dla nielicznych, z uwagi na upadek człowieka.
  Mantry zaś i bajany stosować może każdy i to z minimalnym wysiłkiem, szczególnie w czasach you tuba, gdzie wystarczy włączyć i posłuchać, nie trzeba sie uczyć na pamięć.
  Dlatego jeśli traktujesz życie jako szansę na transcendencję to nie ma co tracić czasu na EZOTERYKĘ i NEW AGE, które ku naszej zgubie zostały powołane dożycia, a moda i zakres tych diabelskich dziedzin obecnie rozprzestrzenia się w postępie geometrycznym.
  Wiem co pisze 15 lat w NEW AGE dało mi dużo informacji bym wiedział co pisze :-)

  Odpowiedz

Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków


Piotr Borkowski - Londyn  tel. 00447727201585 -  mars1976@wp.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych