W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Jeszcze raz o weganizmie !!! krótko, dosadnie i konkretnie !!!

2015-11-07 15:38:04, komentarzy: 0


 


 

Dziś na śniadanie Wegański niezdrowy " sandwich".


Z "ala beconem" :-) ala chikenem i oczywiście sałata papryka i sos salat krem oczywiście wszystko VEGAN FOOD !!! Go VEGAN i nie zapraszaj do swego życia śmierci ani cierpienia innych, które powróci do Ciebie w jakiejś formie i najmniej oczekiwanym momencie. 
Więc po co wytwarzać cierpienie dla siebie i innych , prawo karmy to co dajesz to wraca. To takie samo prawo jak prawo grawitacji-ciążenia czy tarcia. Dlatego tylko człowiek o wielkiej ignorancji w obecnych czasach gdzie internet jest pełen informacji o tym czym jest przemysł mięsny i mleczarski, a my wcale nie musimy do tych zbrodni przykładać ręki .

Tu nawet nie chodzi o zdrowie, bo jak widzicie u mnie wklejam specjalnie nie za bardzo zdrowe i przetworzone potrawy, ale tu chodzi o to by zachować siebie i swoich bliskich od cierpienia , które musi do nas powrócić proporcjonalnie do zadawanego go innym. Najczęściej słabszym i bezbronnym. Nie ważne czy to kurczak, świnka czy krowa - one czują nawet lepiej niż my a cierpienie odczuwają znacznie dosadniej gdyż ich układ nerwowy jest często bardziej wrażliwy. Np : ryby są tak wrażliwe na dotyk , że jak bierzesz do ręki niektóre gatunki ryb to ich wrażliwość skóry jest taka sama jak gałki naszego oka. 


Czyli maksymalny ból zadajemy takim czynem i do tego jeszcze się chełpimy fotografując się ze zdobyczą. Bestialstwo na ziemi , które rośnie i znieczulica również jest efektem zabijania 65 miliardów zwierząt rocznie lądowych i 200 miliardów wodnych. 
Teraz wyobraź sobie ile tej ( aury, energii cierpienia nas otacza) Dlatego są wojny, wypadki samochodowe, choroby śmiertelne czy inne dziadostwa które ranią nas albo naszych bliskich co pośrednio zadaje ból nam samym.


Bo chyba nikt się nie cieszy na wieść , że np. matka czy córka ma białaczkę.

W takiej postaci powraca do nas to bestialstwo , które człowiek jeden świadomie wytwarza a wielu nie. Więc w dobie internetu, gdzie można sprawdzić i zweryfikować jak to wygląda naprawdę to tylko głupiec lub istota bezduszna może mieć to gdzieś. Tylko niestety prawo karmy działa i na głupca i na ignoranta. 
Więc kiedy następnym razem zdarzy Ci się coś przykrego , nie ważne co to przypomnij sobie te słowa , że może to właśnie wraca do nas KARMA za zjadanie i zabijanie na zlecenie innych żywych istot.


Można oczywiście w to nie wierzyć, bo to gada jakiś tam Mistrz Reiki nieznany nikomu, ale nie wierzcie mi na słowo.
Zastanówcie się nad zagadnieniem logicznie i bez emocji i jeśli wierzycie ,że co dajesz to powraca to również logicznym jest to , że powróci nasze zło w postaci zabijania dla nas na zlecenie zwierząt. To zwykła logika , nie wiara, nie religia tylko zwykła logika. 
Więc nie ma co się wymigiwać i odwracać głowy od problemu bo on i tak Cię znajdzie i wyrówna rachunki. 
Warto dać sobie szanse i wyrwać się z głupoty, która nam od dziecka została wpojona. Jedz kotlecika to będziesz silny i zdrowy. Akurat odwrotnie : Najsilniejsze zwierzęta na ziemi są roślinożerne : Słoń, byk, nosorożec. A zdrowi ? wszystkie zwierzęta mięsożerne maja krótkie jelito i nie pocą się tylko wydalają nadmiar ciepła przez język. Psy, Lwy itp.

A wszystkie roślinożerne pocą się pocą się przez pory w skórze, a ich jelita są długie.


Np : człowiek jelito cieńkie - 7 metrów , pies 0,5 metra (bo w długim jelicie mięso gnije zanim zostanie wydalone , dlatego mięsożerne stworzenia mają je krótkie.
A jeśli ktoś wam powie |: No ale białko najważniejszy budulec tkanki i mięśni :
To wyobraźcie sobie , że zwykły brokuł ma 4 razy więcej białka niż krowi stek.

To pranie mózgów za którym stoją bestialscy i sprytni ludzie z koncernów mięsnych i mleczarskich płacą lekarzom za głoszenie bredni, że mięso jest dla człowieka potrzebne.


Owszem jest potrzebne, tak potrzebne jak ŚWINI SIODŁO.

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 
 Piotr Borkowski - Londyn  tel. +447727201585 -  pbsoft1976@gmail.com
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych