W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Medytacja razem z MISTRZEM. W tym wypadku z Mother Meera

2016-06-05 14:46:20, komentarzy: 0

Medytacja z MISTRZEM. W tym wypadku z Mother Meera
 

Jest to 10 min medytacja dla początkujących, którzy chcieli by sprawdzić taką technikę, która nazywa się MEDYTACJĄ z MISTRZEM.


 

Zasada jest prosta skupiamy się jednocześnie na swoim duchowym sercu (czakra serca) możemy również dotknąć czubkami palców tego miejsca, wtedy łatwiej nam przychodzi zejście z głowy pełnej myśli i chaosu do naszego serca, w którym panuje więcej spokoju i błogości.


Jednocześnie patrzymy na twarz Mistrza w tym wypadku Mother Meera , może to być jej trzecie oko ale niekoniecznie.


 

Możemy też lekko przymrużyć oczy tak by jednocześnie być w środku w nas a zarazem na zewnątrz , czyli skupieni na twarzy Mistrza.


 

Ta medytacja jest o tyle łatwa i bezpieczne , że po przez swoja pokorę i poddanie Mistrzowi pozwalamy by on medytował w nas i prowadził w naszej medytacji.


 

Polecam osobiście taką praktykę , nie koniecznie musi to być filmik jak w tym przypadku, może być to nieruchoma fotografia np. Jezusa czy innego naszego duchowego mistrza z którym czujemy więź i któremu jesteśmy w stanie zaufać.


 

Powtarzając tą medytacje codziennie wchodzimy coraz głębiej w spokój, radość, harmonie i błogość które są częścią naszej duchowej natury . A najłatwiej ją odnaleźć koncentrując się na duchowym sercu , gdzie przebywa nasza dusza.


 

Medytujemy ile potrzebujemy, czasem może to być 5 minut a czaem 45 minut.


Moźna też podczas medytacji włączyć jakąś swoją ulubioną muzyke medytacyjną lub mantrę.


Każda taka medytacja podnosi nas duchowo a jednocześnie zabiera niskie myśli i emocje płynące z naszego umysłu i "witalu", czyli ciała emocjonalnego.
Życzę wytrwałości i cierpliwości w praktyce a efekty z pewnością się pojawia.


 

Dla bardziej zainteresowanych jestem gotów odpowiedzieć na PRIVA na bardziej drobiazgowe szczegóły tej praktyki medytacyjnej.

 


Powodzenia.
« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków


Piotr Borkowski - Londyn  tel. 00447727201585 -  mars1976@wp.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych