W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

MIEDŹ KOLOIDALNA - najsilniejsze właściwości grzybobójcze

2013-01-27 22:54:02, komentarzy: 0

Miedź jest jednym ze składników krwi ludzkiej

Aktywuje enzym niezbędny do budowy erytrocytów, przez co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu krwiotwórczego. Miedź konieczna jest do absorpcji i metabolizmu żelaza oraz odgrywa bardzo istotną rolę przy utlenianiu witaminy C. Poprzez syntezę dopaminy wpływa na rozwój układu nerwowego, a poprzez syntezę kolagenu i elastyny - na regenerację tkanki łącznej. Niedobór miedzi powoduje zaburzenia w procesach oksydacyjno-redukcyjnych, które objawiają się różnymi chorobami, jak np. anemie, ograniczenia wzrostu i płodności, zaburzenia sytemu nerwowego (migreny), choroby układu krążenia, a także osteoporoza.

Nanokoloid miedzi stosowany wewnętrznie pomoże uzupełnić niedobory miedzi w organizmie.

 

W medycynie naturalnej zaleca się stosowanie jednej łyżeczki dziennie.

Miedź ma działanie dezynfekujące, a w ciele jest częścią składową wielu przeciwciał zwalczających szereg chorób. Dlatego wewnętrznie stosowana jest szczególnie polecana w leczeniu:

 • anemii
 • zaburzeń wzrostu
 • migren
 • osteoporozy
 • chorób układu krążenia
 • zaburzeń układu nerwowego
 • złego cholesterolu
 • zaburzeń oddychania tkankowego

Ponadto miedź może być np. w formie aerozolu stosowana zewnętrznie, przede wszystkim jako skuteczny lek antygrzybiczny. Zewnętrzne stosowanie miedzi nanokoloidalnej polecane jest do:

 • poprawy wyglądu skóry i włosów
 • leczenia przewlekłych grzybic skórnych
 • zwalczania owrzodzenia skórnego
 • zwalczania wolnych rodników, a tym samym zapobiegania procesom starzenia się naskórka

 

Nanokoloid miedzi ma znakomite zastosowanie również jako składnik dezodorantów, gdyż redukuje nadmierną potliwość i eliminuje przykry zapach rozkładu potu.

O wspaniałych właściwościach miedzi możemy przekonać się również stosując nanokoloid miedzi w naszym domu. Wlewany do ujęcia wody pitnej, chroni ją przed wieloma zanieczyszczeniami i drobnoustrojami (biostatyczne właściwości miedzi hamują rozwój bakterii na powierzchni pokrytej nanokoloidem). Pokrywanie powierzchni różnych sprzętów, zlewów czy klamek nanokoloidem miedzi, może zatrzymać rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów.

Poza tym nanokoloid miedzi skutecznie pomoże w walce z wiecznie ciemniejącymi fugami w łazienkach i uniemożliwi rozwój grzybów na ścianach i sufitach. Zanim producenci materiałów, używanych w łazienkach i innych wilgotnych pomieszczeniach zaczną go dodawać, w trakcie produkcji – efekt grzybobójczy można uzyskać spryskując zagrzybione miejsca w łazienkach naszym nanokoloidem miedzi.

 

Dodatkowe wyniki badań laboratoryjnych 


http://nano-tech.pl/badania/miedz-cu/


http://embed.docstoc.com/docs/document-preview.aspx?doc_id=8786840


http://pcpm.pl/pub/content/files/45_Miedz.PDF

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 
 Piotr Borkowski - Londyn  tel. +447727201585 -  pbsoft1976@gmail.com
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych