W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

Skąd czerpać wiedzę na temat życia zwykłego i duchowego ?

2015-07-30 17:07:32, komentarzy: 0

 

 

 

 Skąd czerpać wiedzę na temat życia zwykłego i duchowego ?

Są dwa rodzaje wiedzy wiedza wstępująca i zstępująca .


Jedna pochodzi oczywiście wstępująca od ludzi, naukowców z umysłu , badań itp. 90% ludzi jej ufa i myśli że odpowie ona na wiele nurtujących pytań.

Kim jesteśmy skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Niestety ta wiedza wstępująca to ta słynna opowieść bodaj Platona o jaskini i cieniach w niej widzianych.


Dlatego ignorancja jest ufanie takiej wiedzy bo do niczego ona nas nie doprowadzi, nawet jeśli poukładamy wszystkie historie , uporządkujemy kto z kim i kto przeciwko.

To tylko odbicia cienia w jaskini. Jest też wiedza wstępująca i poświęcanie choćby 50% czasu na studiowanie jej czyli 50% zstępującej i 50% wstępującej to tak dobrze na początek.

Później kiedy już człowiek zgłębi choć parę lat wiedzy zstępującej to odchodzi mu ochota na to naukową czyi ziemską bo widzi jak ona jest niedoskonała i jak niedoskonały jest nasz aparat poznawczy czyli umysł i zmysły oraz cały bagaż doświadczeń z wielu wcieleń. Wtedy człowiek po prostu odpuszcza sobie i zgłębia tylko wiedzę zstępującą .


Oczywiście celowo nie pisałem na początku skąd ta zstępująca pochodzi , ale teraz na koniec oczywiście wyjawię .

Pochodzi od Boga i z wyższych systemów planetarnych. Schodząc z samej góry aż do systemu planetarnego w którym jest ziemia . Jest to środkowy poziom jest 7 wyższych i 7 niższych no i WEDY pochodzą z tych wyższych systemów planetarnych na czubku którego mieszka sam Bóg naszego wszechświata i tak odbywa się zsyłanie wiedzy. Gdzie odnaleźć ją ? Oczywiście w Wedach hinduskich. Kilkanaście tysięcy ksiąg my znamy Europejczycy tylko kilka.


Dlatego trzeba nalepiej znaleźć Bramina który jest od dziecka uczony WED (jeśli  mamy dobra krmę jeśli nie pozostaje internet :-) ) i on nam przekaże tyle ile wie choć wie na pewno nie wszystko z Wed bo Wedy niektórzy hindusi studiują i praktykują 70-80 lat i nadal jeszcze wszystkiego z nich nie poznali. Ale bardzo dużo jest wiadome i bynajmniej wystarczy dla człowieka na całe życie by odnajdywać odpowiedzi na nurtujące nas na co dzień pytania jak i na te tematy duchowe.
www.reiki-divine.com

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 
 Piotr Borkowski - Londyn  tel. +447727201585 -  pbsoft1976@gmail.com
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych