W tym miejscu zamieszczam wszelkie nowości 

SREBRO KOLOIDALNE - najskuteczniejszy antybiotyk cz.2

2013-01-21 12:53:10, komentarzy: 0

 Zastosowanie 

Roztwory koloidalnego srebra stosuje się doustnie, miejscowo, dopochwowo, doodbytniczo, dożylnie, domięśniowo, do płukania gardła, oraz jako krople do oczu i uszu. Może być podawane przy pomocy rozpylacza czy wciągane do nosa czy płuc, a więc może być bezpiecznie stosowane w odparowywaczach bądź na­wilżaczach w przypadku infekcji dróg oddechowych.Stosowanie zewnętrzne 

Koloidalne srebro stosowane na skaleczenia, rany, zadrapania, zakrapiane do nosa czy oczu - jest zupełnie bezbolesne ponieważ nie niszczy komórek tka­nek. Stosuje się je przez nanoszenie roztworu koloidalnego srebra bezpośrednio na skórę przy pomocy kataplazmów (okładów), rozpylacza (sprayu) w przypadku ta­kich podrażnień jak:

 

®  oparzenia

®  swędzenie skóry

®  oparzenie słoneczne

®  opryszczka

®  trądzik

®  wysypka

®  zmiany skórne

®  infekcje uszu i oczu

®  zakażenia drożdżami

 

®  brodawki miękkie skóry

®  ostre zapalenie spojówek

®  grzybice skóry

®  ospa wietrzna

®  zapalenie skóry

®  otwarte rany i skaleczenia

®  ukąszenia owadów

®  łuszczyca

®  kurzajki

Irygacje 

Do irygacji używamy srebra koloidalnego wymieszanego z wodą w propor­cji - cztery łyżki koloidalnego srebra na 1 litr wody. Irygacje są bardzo skuteczne w zwalczania zakażeń drożdżami. Jeśli masz zamiar stosować mieszaniny kolo­idalnego srebra do leczenia zakażeń drożdżami, możesz do roztworu dodać ły­żeczkę jodyny. Jodyna jest bardzo skuteczna w niszczeniu drożdży, a koloidalne srebro łagodzi działanie jodyny.

Lewatywa 

Do lewatyw i wlewów okrężniczych używamy srebra koloidalnego wymie­szanego z wodą w proporcji: jedna do czterech łyżeczek na 1 litr wody. Zaletą ko­loidalnego srebra jest to, że oczyszcza ono wodę, jak również przynosi korzyści zdrowotne dla okrężnicy.

Stosowanie wewnętrzne 

Koloidalne srebro przyjmuje się doustnieaby leczyć prawie wszystkie do­legliwości. Roztwór jest wchłaniany z jamy ustnej do krwiobiegu, a następnie do komórek. Czasem trzeba stosować roztwór jednocześnie doustnie i miejscowojak w przypadku trądziku. Srebro jest usuwane przez nerki, układ chłonny (limfatyczny) i jelita.

 

Oto przykładowa lista dolegliwości, przy leczeniu których stosuje się kolo­idalne srebro jako środek wspomagający leczenie:

 

®  grypa

®  katar

®  zapalenie migdałków

®  czyraki

®  świąd odbytu

®  zapalenie wyrostka

®  rzeżączka

®  dyzenteria

®  czerwonka bakteryjna

®  hemoroidy

®  obfite białe upławy

®  zapalenie pęcherza

®  zatrucie spowodowane obecnością toksyn we krwi

®  błonica

®  zapalenie najądrza

®  różyczka

®  zapalenie wyrostka robaczkowego

®  artretyzm

®  zapalenie opłucnej

®  rak

®  reumatyzm

®  cholera

 

®  posocznica

®  cukrzyca

®  półpasiec

®  egzema

®  zakażenia gronkowcami

®  zakażenia paciorkowcami

®  zapalenie żołądka

®  syfilis

®  problemy jelitowe

®  gruźlica

®  malaria

®  zakażenia drożdżakami

®  pasożyty krwi

®  zapalenie opon mózgowo0rdzeniowych

®  przeziębienie

®  zapalenie okrężnicy

®  biegunka

®  przerost prostaty

®  ostry gościec stawowy

®  koklusz

®  zapalenie płuc

®  dur brzuszny

VIII. Dawkowanie 

Maksymalna dawka, którą można przyjmować bezpiecznie:

Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) stwierdziła, że 325 mikrogramów sre­bra koloidalnego dziennie jest nietoksyczne dla organizmu ludzkiego o wadze 70 kg. Przyjmując, że w jednej łyżeczce (5 ml.) Srebra Koloidalnego o oznaczeniu 10 ppm znajduje się 50 mikrogramów srebra koloidalnego, widzimy, że bezpiecznie możemy zażywać 6 łyżeczek dziennie jeśli nasza waga wynosi 70 kg. Jeśli waga twojego dziec­ka jest o połowę mniejsza, odpowiednia dawka to ok. 3 łyżeczki dziennie. Z czasem każda osoba powinna ustalić indywidualnie wymaganą dla siebie dawkę, biorąc pod uwagę stan swego zdrowia lub jego brak, inne preparaty mineralne jakie zażywa, jak np. koloidalne minerały, indywidualny poziom tolerancji i wszelkie inne czynniki jej tylko wiadome.

Dawka krytyczna 

Ilość srebra, której nie powinno się przekraczać w dziennym spożyciu dla doro­słego o wadze 72 kg wynosi 1,09 miligrama dziennie, tj. ok. 100 ml. srebra koloidalne­go o stężeniu 10 ppm.

Zalecany sposób przyjmowania 

•   Dorośli:

profilaktycznie: ½ do 1 łyżeczki dziennie (2,5 do 5 ml.);

przy przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie 1 łyżeczka (4x5 ml);

przy schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 1 łyżeczka (2x5 ml.);

dla podniesienia witalności: do 6 łyżeczek dziennie (do 30 ml.);

jako środek wspomagający trawienie: przed posiłkiem ok. ¼ łyżeczki (1,5 ml).

Kobiety w ciąży i karmiące j.w. po konsultacji z lekarzem.

•   Dzieci:

Połowę dawki dla dorosłych.

UWAGA! Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku dzieci poniżej 2 roku życia. Zaleca się podawanie im nie więcej niż ¼ dawki dla dorosłych.

 Zewnętrznie;

Przy chorobach skórnych takich jak: wysypka, trądzik, grzybice oraz skaleczeniach, oparzeniach i ukąszeniach owadów należy przemywać chore miejsca jałową gazą nasą­czoną koloidalnym srebrem lub stosować w formie okładów.

UWAGAI Nie wystawiać miejsc przemywanych Srebrem Koloidalnym na bezpośred­nie działanie promieni słonecznych.

 Lewatywy:

Cztery łyżeczki (20 ml.) Srebra Koloidalnego na litr wody.

 Oczyszczanie organizmu:

W celu oczyszczenia organizmu można zastosować 14 dniową kurację srebrem kolo­idalnym. W czasie jej trwania dla zwiększenia i przyśpieszenia jej efektów zaleca się nie spożywanie mięsa, ryb i jaj, produktów konserwowanych chemicznie oraz używek (papierosy, alkohol itp.)

Przez pierwsze 4 dni należy pić po 5 ml srebra koloidalnego dziennie: następne 3 dni po 10 ml dziennie; kolejne 3 -po 15 ml. Przez ostatnie 4 dni kuracji należy przyjmować po 20 ml preparatu dziennie.

Przeciwwskazania:

UWAGA!!! Nigdy nie stosować u osób uczulonych na srebro metaliczne!!! Nie stosować z dożylną chelatacją EDTA.

 

Skutki uboczne:

Sporadycznie może wystąpić reakcja Herxheimera będąca efektem oczyszczania się organizmu z nagromadzonych toksyn, które uwalniając się do krwiobiegu mogą powodować krótkotrwale: zmęczenie, złe samopoczucie, lekką biegunkę (jeśli tak się stanie, bakterie jelitowe powinny być uzupełnione przez spożywanie jogurtu bądź mle­ka acidofilnego, powinno się również pić dużo wody, aby zapobiec odwodnieniu) a także pozorne pogorszenie się stanu zdrowia. W takich przypadkach należy zmniejszyć przyjmowane dawki o połowę.

U osób uczulonych na srebro może wystąpić m.in. opuchlizna ciała, wysypka, ropienie oczu i uciążliwy katar. W takim przypadku należy zaprzestać przyjmowania Srebra Koloidalnego i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem homeopatą.

Przechowywanie:

Przechowywać szczelnie zamknięte, koniecznie w ciemnym miejscu, w temp. pokojowej, z dala od pól magnetycznych (telewizor, kuchenka mikrofalowa itp.) i w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Jeden miligram (mg) równa się 1/1000  grama, jeden mikrogram (mcg) równa się 1/1000 miligrama

 

* Informacje zawarte w tej publikacji (częściowo zmienione i poprawione) mają charakter wyłącznie informacyjny i stanowią przedruk częściowo skróconych publikacji wymienionych poniżej. Opisane w tych publikacjach działanie i zastosowanie Srebra Koloidalnego oparte jest na doświadczeniach i wynikach badań lekarzy w USA. Dodatkowo na ten temat istnieje dość obszerna literatura naukowa. Przykłady zastosowania srebra koloidalnego, wyleczenia poszczególnych chorób a czasami wręcz szybkiego „uzdrowienia” zostaną zamieszczone w osobnym materiale.

 

Bibliografia:

1. Secrets of the Soil [Sekrety ziemi] Peter Tompkins; Christopher Bird

2. Colloidal Silver, Nature’s Antibiotic [Koloidalne srebro – antybiotyk natury] Laver Line, 1994

3. Artykuł pt. „Serious Trouble Afoot! As Elite Begins to Unleash Horrible Man-Made Diseases" Contact The Phoenix project, Volume 9, number 3, 16.05.1995 (Poważny problem w marszu?  Kiedy elity zaczynają rozpętywać choroby stworzone przez człowieka|

4. Colloidal Silver, The Antibiotic Alternative, Lloyd Michael Candy; Zane Baranowski

 

Dodatkowe wyniki badań laboratoryjnych 


http://nano-tech.pl/badania/srebro-ag/


http://embed.docstoc.com/docs/document-preview.aspx?doc_id=8787724

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Kuchnia wegetariańska i wegańska. Przepisy by Agnieszka - zrób to sam.
(kliknij na poniższy obrazek)

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

 
 Piotr Borkowski - Londyn  tel. +447727201585 -  pbsoft1976@gmail.com
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych